Lakiery do paznokci Golden Rose ICE COLOR Nail Lacquer

 

Dużym zaskoczeniem była dla mnie seria lakierów do paznokci Golden Rose ICE COLOR o pojemności 6 ml. Zaskoczyła mnie zarazem pozytywnie jak i negatywnie.

Plusy to bogata  baza kolorystyczna. Jest w czym wybierać. Kolejna zaletato mała pojemność dzięki, której jest szansa, iż wykorzystamy lakier zanim upłynie termin jego przydatności a także nie zajmie  on wiele miejsca w kosmetyczce czy na półce z kosmetykami.

Minusy -  to jego trwałość i sposób krycia pozostawiający wiele do życzenia. Konieczne jest nałożenie dwóch warstw lakieru w przeciwnym razie krycie nie jest dostateczne i widać smugi. Lakier nie utrzymał mi się na płytce długo bo już kolejnego dnia pojawiły się pierwsze odpryski a zaznaczę, iż nakładałam go na odtłuszczoną płytkę paznokciową. Dłonie również nie były narażone na jakieś szczególnie trudne warunki zewnętrzne jak choćby częste działanie wody i detergentów. No cóż szkoda bo jak dotąd lakiery Golden Rose zawsze spełniały moje oczekiwania.

 

Zdjęcia

Informacja

Porady zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny. Przed ich zastosowaniem warto skonsultować je z doświadczoną kosmetyczką.

Tekst

Tekst