Lakiery do paznokci Golden Rose ICE COLOR Nail Lacquer

 

Dużym zaskoczeniem była dla mnie seria lakierów do paznokci Golden Rose ICE COLOR o pojemności 6 ml. Zaskoczyła mnie zarazem pozytywnie jak i negatywnie.

Plusy to bogata  baza kolorystyczna. Jest w czym wybierać. Kolejna zaleta to mała pojemność dzięki, której jest szansa, iż wykorzystamy lakier zanim upłynie termin jego przydatności a także nie zajmie  on wiele miejsca w kosmetyczce czy na półce z kosmetykami.

Minusy -  to jego trwałość i sposób krycia pozostawiający wiele do życzenia. Konieczne jest nałożenie dwóch warstw lakieru w przeciwnym razie krycie nie jest dostateczne i widać smugi. Lakier nie utrzymał mi się na płytce długo bo już kolejnego dnia pojawiły się pierwsze odpryski a zaznaczę, iż nakładałam go na odtłuszczoną płytkę paznokciową. Dłonie również nie były narażone na jakieś szczególnie trudne warunki zewnętrzne jak choćby częste działanie wody i detergentów. No cóż szkoda bo jak dotąd lakiery Golden Rose zawsze spełniały moje oczekiwania.

 

Podziel się!

Zdjęcia

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Informacja

Porady zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny. Przed ich zastosowaniem warto skonsultować je z doświadczoną kosmetyczką.

Tekst

Tekst